Yoga Dersleri ile hayatınıza huzur, renk & sağlık katın

  • Kozyatagi / Kadıköy / İstanbul
  • 08:30 - 21:30
  • E-Posta

    banu.deger@gmail.com

  • 08:30 - 21:30

    Haftanın Her Günü

YOGA EVİM VİZYON & MİSYON

Banu DEĞER Personal Trainer & Health Coacher

Sevgili öğrencilerim yada öğrenci olacak bayanlar sizlerle Hamile Yoga’sı ve Pilates’i konusunda hazırladığım bu sitede buluşmaktan mutluluk duyuyorum. Bu yazılarımda size aktaracaklarım 15 senelik Yoga ,Pilates ve Yogilates aynı zamanda Yoga Terapi eğitimim de edindiğim tecrübelerdir. Bütün Hamileliğiniz boyunca neler yapacağımızı ve bu mutlu sona ilerlerken hangi aşamalardan geçeceğimizle ilgili her konuyu derslerde yada ders dışında birlikte planlamak için yola çıkıyoruz.

Şimdi sizlere ilk olarak biraz Yogaevim Hamile Yoga , Pilates ve Omurga Terapi Yogilates Merkezimden bahsetmek istiyorum.

Geleneksel tarzda Yoga ve Pilates Merkezleri Yoga ve Pilates eğitmeni ile öğrencilerinin aynı alanı paylaştıkları yerdir.

Hamile Yogası ve Pilatesi derslerinde sizlere gereken önemi ve ilgiyi fazlası ile göstermeye ve sizleri mutlu bir şekilde dersten göndermeye çalışıyorum. Benim yoga ve pilates derslerimde hamile olduğunuz için su var ve ders sırasında suyunuzu içebilirsiniz.(bu benim ayrıcalığım).Çünkü Hindistan’da derslerde şu verilmez ve içilmez, Fakat Hamille iken günlük suyumuzu yeterince almanız gerektiğinden su mutlaka içiyoruz. Aklında şu içmek olan bir hamile veya öğrenci eğitim sırasında dikkatini dağıtır ve derse yoğunlaşamaz. Bu nedenle rahat ve sorunsuz bir ders geçirebilirsiniz.

Yoga Evim’de isteyen her öğrenci istediği zaman; tabi randevu dahilinde gelip benimle konuşabilir(hayatını ve problemlerini, gizlilik dahilinde paylaşır ve yardımcı olmak için elimden geleni yaparım) ,kitaplıktan kitap okuyabilir, aç ise, yemek yer, kıyafetini unutmuş ise kıyafet verilir,

En sevdiğiniz bölüm olan Derin Gevşeme (ders sonunda yapılan yönlendirmeli gevşeme kısmi) için mis kokan battaniyelerimiz var. Ben 30 sene önce yogaya başladığımda tabi bu kadar konfor yoktu ve sıkıntısını çok çektiğim için; öğrencilerimin en mutlu olacağı şekilde dersleri organize etmeye çalışıyorum. Bu detaylar sizin rahatınız için benim adıma da çok önemli.

Ayrıca merkeze erişkin dersleri içinde olsa erkek öğrenci almıyorum. Çalıştığımız mekanda ise çalışan herhangi bir erkek yoktur. Tabi bu durumda sizlerin ve benim daha rahat bir ortamda çalışmamızı sağlıyor.

Ayrıca YogaEvim Hamile Yogası ve Pilatesi derslerinde derslerinde çok güzel arkadaşlıklar kurulup daha sonrada bebeklerle birlikte görüşülmeye devamediliyor. Hatta beraber guruplar oluşturup çabuk toparlanmaya gelen bir sürü öğrencim var. Ve doğumların % 98 e yakını eğer özel bir terslik olmaz ise normal ve kısa bir doğum olarak gerçekleşiyor. Karşı tarafta oturan Hamilelerin genelde bütün doktorları beni tanır ve normal doğum yapmak isteyen gebeleri bana yollarlar. Daha önce gelen öğrencilerim arkadaşlarını yönlendirir. Hatta bu sene kış sezonunda (2015) altı tane arkadaş aynı zamanda hamile olup birlikte geldiler. İnanın çok keyifliydi hepimiz için. Ayrıca whats up gruplarımız var ve oradan her an sizinle iletişimde olabiliyorum. Doğumdan sonra bu gruplarda yazışmalar ve arkadaşlıklar devam ediyor, bebeklerle ilgili yardım ve paylaşım yapılıyor. En önemlisi de bebekler arkadaş ortamında büyüyor.

Siz tatlı hamilelerim için de en önemli konulardan biri bel ve sırt ağrılarınızdır. Bu konuda da içiniz son derece rahat olsun, çünkü ben uzman omurga terapist eğitmeni olduğumdan, derslerde yaptığımız omurga terapik hareketler ile sizin hamileliğiniz boyunca oluşan bel sırt ve siyatik ağrılarınızdan beş altı dersten sonra rahatlamanız ve huzurla eve gitmeniz beni çok mutlu ediyor.

Ayrıca Yoga Ve Pilates Tekniklerini de beraber kullandığım yeni sistem hamile omurga terapik yogilates son derece kilosuz, sağlıklı , huzurlu ve fit bir hamilelik geçirmenizi sağlıyor.

16 senelik eğitimcilik hayatımda yaptığım en iyi şeylerden biri de hamile Yogası Ve Pilatesi normal doğum dersleri açmak oldu. Sizlerle birlikte sağlıkla bebekleri büyütüp sonra da bir sürü toruna sahip olmam müthiş bir duygu. İyi ki varsınız ve iyi ki bu derslerde sizlerle birlikteyim. Grup derslerinde buluşmak dileğim ile.

Yoga evim marka tescil belgesi yoga marka tescil yoga marka
Yoga Evim Ekibimiz
Banu DEĞER

Banu Değer

Yogilates
Dila bayrak yoga eğitmeni

Dila BAYRAK

Yogilates

Yükleniyor...

Yükleniyor...