Omurga Problemli Öğrencilerim

 

İLK RESİMLERDE ĞÖRDÜĞÜNÜZ AÇIK REİMLİ RENKTE OLANLAR HASATNIN İLK BAŞLADIĞI ZAMANLARDAKİ RESİMLER.BİRAZ KOYU RENKLERDE OLANLAR İSE BİR AY SONRAKİ HALLERİDİR.

BUÖĞRENCİM İLK BAŞLADIĞINDA YÜZDE 65 ORANINDA SKOLYOZ VE AMELİYAT OLMASI GEREKEN BİR ÖĞRENCİYDİ.BİR AY SONRA DURUŞU DÜZELMEYE VE DAHA DİK DURMAYA BAŞLADI.ALTI AY SONRA YAPILACAK KONTROLÜNDE ÇOK DAHA İYİ OLACAĞINI UMUYORUM.SAYGILARIM İLE.

ÜSTTEKİ RESİMLERDE DE DİĞER PROBLEMLİ ÖĞRENCİLERİMİN RESİMLERİNDEN ÖRNEKLER VAR.HEPSİ BİR YADA İKİ AY SONRA DAHA DİK DURMAYA BAŞLAYIP AĞRILARININ ÇOĞUNUN GEÇTİĞİNİ İFADE EDİYORLAR.VE DERSLERE DEVAM EDİYORUZ.

AYRICA RESİMLERDE ONİKİ YAŞINDA BENİMLE ÜÇ AY EVVEL ÇALIŞMAYA BAŞLADIĞINDA GELİŞME GERİLİĞİ OLDUĞU SÖYLENEN ÖĞRENCİMİN DE RESMİ VAR. KENDİSİ İLE HAFTADA İKİ GÜN YAPTIĞIM ÇALIŞMALAR SONUCUNDA 1.31 OLAN BOYU 1.39 OLMUŞTUR.AİLE ÇOCUĞU BANA GETİRDİĞİNDE SKOLYOZ PROBLEMİ DOKTORLAR TARAFINDAN ANLAŞILMAMIŞTI.ÇOCUĞA MALESEF 5 SEANS BÜYÜME HORMONU ENJEKTE EDİLMİŞTİ.NORMAL HORMON SINIRLARI İÇİNDE OLAN BİR ÇOCUĞA YAPILAN BU UYGULAMA DEVAM ETSE İDİ SONUÇLARI ÇOK KÖTÜ OLABİLİRDİ.ŞİMDİ AİLESİ DE BENDE ÇOK MUTLUYUZ VE BUNDAN SONRA BİRLİKTE ÇALIŞMAYA VE TEDAVİYE DEVAM EDİYORUZ.

TABİİ BU GÜNE KADAR BİR ÇOK BEL VE BOYUN PROBLEMİ OLAN KİŞİLERLE ÇALIŞTIM. HİÇ BİR TERS PROBLEM OLMADAN  TEDAVİLERİ GEREK GRUP DERSLERİNDE, GEREKSE ÖZEL DERSLERDE HEP İYİ SONUÇLARA ULAŞTI.ÖZELLİKLE HAMİLELİK DÖNEMİNDE ARTAN SİYATİK AĞRILARI OLAN HAMİLELERİME DOKTORLAR YATMALRINI TAVSİYE EDERKEN ,BEN DERSLERE DAHA ÇOK SAYIDA GELMELERİNİ SAĞLAYARAK AĞRILARININ GEÇMESİNİ SAĞLADIM.

AYRICA ÇALIŞTIĞIM KLÜPLERDE ON SENEDİR YÜZLERCE ÖĞRENCİ TEDAVİ ETTİM .VE 40-50 KİŞİNİN GİRDİĞİ DERSLERDE HİÇ KİMSEYİ SAKATLAMADIĞIM GİBİ İYİLEŞTİRDİĞİMİ GURURLA  BELİRTEBİLİRİM.

BANA GÜVENDİĞİNİZ ,BENİ SEVDİĞİNİZ VE SENELERDİR ÖĞRENCİM OLARAK DEVAM ETTİĞİNİZ İÇİN  HER   ÖĞRENCİME BU SEBEPLE SEVGİLERİMİ VE TEŞEKKÜRLERİMİ BU SİTEDEN  İLETMEK İSTERİM.

BANU DEĞER.